Büyüler

Resimle Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü

Kişisel etkileme amaçlı büyü işlemlerin de en çok kullanılan tekniklerden biri de resimle yapılan büyülerdir. Bu işlemler de insanların resimlerine okunan sözler ve uygulanan bazı özel teknikler o kişilerin üzerinde istenen etkilerin oluşmasını sağlayabilir. Örneğin sevdiği kişinin kendisini terk etmesinden dolayı ciddi sıkıntılar çeken bir kişi onu yeniden geri getirebilmek için resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü tekniklerinden yardım alabilir.

Bu işlemler medyumların en başarılı oldukları ve çok kısa zaman içinde sonuç alabildikleri özel işlemlerdir. Resimlerin genellikle yakın bir zamanda çekilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Eğer bu resimlerin üzerine doğru sözler okunursa o zaman ortaya çıkacak enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alması sağlanabilir. Bugüne kadar en çok yapılan işlemlerden biri olması sebebi ile bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler genellikle aradıkları bilgileri bulmakta zorlanmazlar.

Geri Getirme Büyüsünü Resimlerle Yapmak

Bu sebeple sevdikleri kişiler resimle yapılan gideni geri getirme büyüsünün güçlü etkileri ile yeniden kazanmak isteyen insanlar mutlaka güvenilir kaynaklardan ve güvenilir kişilerden bilgiler aldıklarından emin olmalıdırlar. İşlemlerden sonra resimlerin nasıl kullanılacakları da çok önemlidir. Kimi zaman yakılarak imha edilen kimi zaman ise toprak altına gömülen bu resimler bazen arkalarına özel yazılar yazılarak da kullanılabilir.

Bu tamamen medyumların işlemlerin amacına göre tercih etmeleri gereken bir seçimdir. Eğer ilgili kişilerin resimleri bulunamazsa o zaman o kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaları da kullanılabilir. Her iki şekilde de beklentiler karşılanabilir ve istenen etkilerin ortaya çıkması sağlanabilir. Bu sebeple resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü hakkında kendilerini kanıtlamış olan medyumlardan yardım alınarak yola çıkılırsa o zaman amaca ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir