Büyüler

Papaz büyüleri

Papaz Büyüleri

Büyü dünyasının en özel işlemleri olarak gösterilen kara büyüler insanların hayatlarına bir anda bir kabus gibi çekebilmekte ve yolunda giden her şeyi bir anda allak bullak edebilmektedir. Binlerce yıllık geçmişi ile insanların büyük bir merak duydukları kara büyüler arasında en çok dikkat çekenleri kesinlikle kara büyülerdir. Bu işlemler hem yapılış şekilleri hem de yapılışlarında kullanılan nesneler ile birçok büyü çeşidinden ayrılmaktadır.

Bu işlemler sadece insanlara çok ciddi sıkıntılar vermek için kullanılmaktadır. Özellikle çaresi bulunamayan sorunlar ile baş başa kalan insanların bu durumdan kurtulmak için sadece deneyimli bir medyumdan büyü bozma işlemleri hakkında yardım almalıdırlar. Bu seçenekten başka bir çareleri olmayan insanların zamanında karar verip bu büyülerin etkileri ortadan kaldırmazlarsa kesinlikle zaman içinde şiddeti sürekli artmakta olan çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Papaz büyülerinin medyumlar tarafından yapılmak istememesi ve insanların bu taleplerine farklı alternatifler önerilmesi de bu işlemlerin ne kadar zor ve ne kadar riskli işlemleri olduğunu hemen ortaya koyabilmektedir. Çok eski zamanlarda çok daha tehlikeli teknikler ile yapılan bu işlemlerde günümüzde birçok medyum özellikle hayvan bedenlerinin parçalarını veya mezarlardan alınmış olan kefen veya insan parçalarını kullanmaktadırlar. Bu şekilde çok daha şiddetli etkileri olduğu bilinen bu işlemlerden uzak durmak ve kesinlikle ulaşılmak istenen sonuçlar için farklı teknikler kullanmaya çalışmak önerilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir