Büyüler

Ayırma büyüsü

Ayırma Büyüsü

Medyumlar için bazı büyüleri yapmak çok kolaydır. Özellikle ayırma büyüsü gibi insanların çok fazla talep gösterdikleri ve yapımı kolay işlemler medyumların en çok yaptıkları işlemlerin başında gelmektedir. Yaşanan tüm ilişkileri kısa zaman içinde sona erdiren bu işlem aslında bunu yaparken kesinlikle etki altına aldığı kişilere fiziki veya psikolojik anlamda zarar vermemektedir. Aynı zamanda çok kısa zaman içinde etki göstermesi de bu işleme olan ilginin ana sebeplerinden biridir. Birçok kez yapılmış olan bu işlem kimi zaman uzun bir süre sonuç vermemektedir.

Bunu birçok sebebi olabileceği gibi asla sebebini öğrenmeden başka bir yol denenmemelidir. İşlemi yapan kişilerin yapacakları hatalar veya etki altına alınmak istenen kişilerin kendilerini koruma altına alacak manevi işlemler yaptırmış olmaları ayırma büyüsünün etki göstermemsinin ana sebeplerinden biridir. Binlerce yıldan bu yana birçok kez yapılmış olan bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmadan harekete geçmemek ve medyum seçerken geçmişlerini araştırmadan hareket geçmemek gerekmektedir. Bu sadece ayırma büyüsü değil aynı zamanda diğer büyüler içinde geçerli olan hayati bir kuraldır.

Birçok kişi yeteri kadar araştırma yapmadıkları için sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve bunun sonuçlarını ağır bir şekilde ödeyebilmektedirler. Ayırma büyüsü yapmak için öncelikle insanların bilinçaltına etki edecek özel enerjilerin nasıl ortaya çıkacağı hakkında bilgi sahibi olmak ve bunun için en doğru nesne ile en doğru tekniği bulmak gerekmektedir. Uzman medyumlar için bu durum adeta bir çocuk oyuncağıdır. Ancak yeni bir medyum bu konuda kendini geliştirmen işlem yapmamaya özen göstermelidir.

Etkileri ortaya çıkmaya başladığı andan itibaren partnerlerin birbirlerinden uzaklaşmaya başladığını ve aralarındaki sıcaklığın ortadan kalktığını görmek mümkün olmaktadır. Bunu yaparken kesinlikle fiziki bir çaba ermeyen insanlar bu durumdan büyük bir memnuniyet duymaktadırlar. Her şeyin kısa zaman içinde olup bitmesi ve insanların asla zarar görmemesi ise ayırma büyüsünün ana özellikleridir. Ayrıca etkilerinin kalıcı olması ilişkilerin tamamen bitmesi anlamına gelmektedir. Bunu bilen medyumlar da her zaman için ayırma büyüsü tarzındaki büyüler hakkında yoğun bir şekilde talep aldıklarını belirtmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir