Büyüler

Soğutma büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsünün etkisini bilen insanlar bu gibi işlemleri ulanmak istediklerinde işe öncelikle etki altına alınacak olan kişi veya kişilerin şahsi eşyalarını temin etmekle başlamaları gerektiğini bilmektedirler. Çok güçlü etkileri olan ve birçok ilişkinin bitmesinde önemli rol oynayan bu işlemle hakkında birçok kaynakta bilgiler yer almasından dolayı isteyen herkes bu işlemin kendi amaçlarına uygun olup olmadığını kontrol edebilmektedir. Bu işlemde insanların beklentileri genellikle en kısa zaman içinde sonuç almak ve aynı zamanda etki altına alınan kişilere hiçbir şekilde zarar vermemektir.

Bugüne kadar yapılmış olan soğutma büyüsü işlemlerinde insanların elde ettikleri başarılı sonuçlar günümüzde de birçok kişinin bu işlemi denemek için cesaretlenmesine neden olmaktadır. Medyumlar bu tarz işlemleri büyük bir başarı ortalaması ile yaparken aynı zamanda gelen taleplerde hangi teknikleri kullanmalar gerektiğini de çok iyi bilmektedirler. Bu işlem yapıldıktan sonra ortaya çıkan sonuçlar her zaman için etkilerini göstermiş ve ilişkileri sona erdirmiş olsa bile yine de medyumların kesin bir şekilde garanti vermedikleri bilinmektedir.

Çünkü bu işlemlerin etki süreleri ve aynı zamanda etki şekilleri kesinlikle bilinmemektedir. Soğutma büyüsü yapmak diğer büyülerde göre daha kolaydır ve bu işlem için insanların şahsi eşyalarını kullanmak yeterlidir. Ortaya çıkarılacak olan enerjilerin daha etkili olması için bu şekilde işlemler yapmak önerilmektedir. Her büyü işleminde yüksek bir dikkat gerektiğini belirten uzmanlar kimi zaman medyumların kendilerine olan aşırı güvenlerinden dolayı bu tarz işlemleri hafife aldıklarını ve insanları hayal kırıklığına uğrattıklarını belirtmektedirler.

Eğer soğutma işleminden istenen sonucun çıkması istenirse o zaman yapılacak olan tek şey her adımda büyük bir özen göstermek ve gerekli tüm işlemleri zamanın yapmaktır. En güçlü ilişkilerin dahi kısa zaman içinde sona ermesini sağlayan bunun gibi özel işlemler hakkında yapılacak kısa bir araştırma hangi kurallara uyulması gerektiğini ortaya koyacaktır. Bu sebeple ne istediklerini bilen ve hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri risk altına atmak istemeyen kişiler her zaman için işe ciddi ve detaylı bir araştırma ile başlamaları gerektiğini bilmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir