Büyüler

Saç büyüsü

Saç Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında her zaman özel bir yeri olan saç büyüsü insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için en çok kullandıkları işlemlerdir. Bu alanda yapılmakta olan işlemlerde sadece etki altına alınması istenen kişilerin kendilerine ait olan saç telleri ve aynı zamanda basit bir A4 kağıdı kullanılmaktadır. Kolay bir şekilde temin edilebilmekte olan bu nesnelerden sonra yapılması gereken tek şey ise bazı özel duaları ve sözleri doğru zamanlarda ve doğru şekilde okumaktır. Birçok medyum kendilerine gelen bağlama büyüsü taleplerinde bu işlemleri kullanmakta ve çoğu zaman istenen sonuca ulaşabilmektedirler. İstenen herkesin kolay bir şekilde kontrol altına alınabilmesini sağlayan bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana birçok kişinin hayallerine ulaşmasını sağlamıştır.

Elde edilen saç telini yere konan bir kağıdın üzerine koyan insanlar daha sonra kağıdı ayak uçlarına alarak ayakta dikilirler ve kendilerine öğretilmiş olan bazı özel sözleri okurlar. Bu işlemler yapılırken çok sessiz bir ortamda olunması önemlidir. Çünkü bu işlemlerin enerjilerinin ortaya çıkması için mutlaka insanların tam anlamı ile konsantre olması gerekmektedir. Doğru bir şekilde yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler insanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirmekte ve bunu yaparken kesinlikle kendilerine zarar vermemektedir. Saç büyüsünün ne kadar zaman içinde sonuç vereceği bilinmese bile yine de birçok kişi bu işlemlerinde ortalama 1 hafta gibi bir süre içinde sonuç almayı başarmıştır.

Bu sebeple bu işlemler her zaman için partnerlerinin kendilerine karşı olan ilgilerinden memnun olmayan kişilerin en çok ilgi gösterdikleri ve kolay bir şekilde yapabildikleri işlemler olmuştur. Bu alanda yapılmakta olan işlemlerin genel özellikleri kısa zamanda sonuç vermeleri ve aynı zamanda insanları risk altına atmamalarıdır. Bu işlemler de saç telinin mutlaka etki altına alınması gereken kişilere ait olması gerekmektedir. Kimi zaman bunu temin edemeyen kişiler ilgili kişilerin herhangi bir yakınlarına ait olan saç tellerini de kullanmaktadırlar. Medyumlar bu şekilde yapılacak olan saç büyüsü işlemlerinin kesinlikle sonuç vermeyeceğini belirtmektedirler. Bu sebeple saç teli temini konusunda hassas olmak gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir