Vefk çeşitleri

Ebced hesabı yıldızname

Ebced Hesabı Yıldızname

Yüzlerce yıl öncesinden günümüze kadar gelmiş olan özel fal işlemleri olan ebced hesabı yıldızname işlemleri özellikle gelecek hakkında bilgi sahibi olabilmenin en kolay yolu olarak gösterilmektedir. İnsanların hem kendi hem de başka kişilerin geleceği hakkında bilgiler almak için çok yoğun şekilde kullandıkları bu işlemlerde özellikle doğum tarihlerine ihtiyaç vardır. Bu bilgileri dakikasına kadar bilmek ve o anda gökyüzünde yer alan nesnelerin konumlarını doğru bir şekilde tahmin etmek o kişilerin gelecekleri hakkında tahmini bilgileri elde etmek için yeterli olabilmektedir.

Aynı zamanda insanların isimlerine ait olan ebced hesapları da yapıldığı zaman elde edilen tüm bu bilgiler birleştirilip ortaya çıkan bilgiler yorumlanmaya çalışılmaktadır. Birçok medyumun kendilerini geliştirmek için çok ciddi bir şekilde çaba gösterdikleri bu işlemler özellikle gelecek hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin çok eski zamanlardan bu yana kullandıkları işlemlerdir. Kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmek zorunda olan medyumlar bu bilim dalları hakkında gerekli deneyimlere sahip olmadan asla bu işlemleri yapmamalıdırlar.

Bilindiği gibi hem ebced hesabı hem de yıldızname işlemleri son derece karışık işlemlerdir. Bu sebeple insanlar seçecekleri medyumları yakından tanımalıdırlar. Bu konuda çok az kişinin başarılı olması da seçilecek olan kişilerin titiz bir şekilde analiz edilmesini gerektirmektedir. Ebced hesabı yıldızname işlemlerini yapan herkes medyumlara doğru bilgiler verdikleri takdirde doğru sonuçlar alacaklarını da bilmelidirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir