Büyüler

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü, normal yollarla bir araya gelemeyen, ya da bir araya gelseler bile çiftlerden birinin istediği ligli ve sevgiyi bulamadığı durumlarda tercih edilen bir büyü türüdür. Kişi, eşinin ya da sevgilisinin ona yeteri kadar değer vermediğini, zaman ayırmadığını ve hatta bazen gözünün dışarıda olduğunu düşünüyor olabilir. Böyle bir durumda eşini kendisine daha fazla bağlamak ve onun ilgisini daha çok çekmek için de kullanılmaktadır.

Aşk Büyüsü Türleri

Aşk büyüsü türleri oldukça çeşitlidir. Dediğimiz gibi hem aralarında bir ilişki gerçekleşemeyen kişilerin bir araya gelebilmesi hem de bir araya gelmiş kişilerin ilişkilerinin güçlenmesi için kullanılır. Henüz bir birlikteliği olmayan kişiler, bazı sorunları aşıp da beraber olamadıkları, kişilerden birinin aklında sorular ve korkular olması gibi durumlar yaşıyor olabilirler. Ya da bağlılık istememe ya da ciddi ilişkiden çekinme gibi durumlar da ilişkiyi engellemektedir. Fakat aşk büyüsü yapılması durumunda sevginin yeterince güçlü olması dolayısıyla, kişiler kafalarındaki sorunları çok daha kolay aşa bilmektedirler.

Bazı durumlarda aralarında beraberlik ve hatta evlilik bile olan kimseler de, ilişkilerinin kötü gidişatı ya da tatminsizlikleri nedeniyle bir takım büyü çeşitlerinden faydalanmak isteyebilirler. Genellikle kadınlar tarafından olmak üzere, erkeği kendine bağlamak için büyü talepleri oldukça yaygındır ve en çok tercih edilen de aşk büyüsü ve bağlama büyüsüdür. Böylece bu kişiler, beraberliklerini ya da evliliklerini güçlendirmek ve belki de kurtarmak isterler

Aşk Büyüsü Etkileri

Büyü belirtileri başlamasıyla ortaya çıkan etkiler oldukça farklılık göstermekle beraber, ilişkideki kişilerin durumları ve varsa geçmişleri ile alakalı olarak şekillenmektedir. Beraber olan fakat zamanla sevgilerini yitirmiş ya da yılların geçmesiyle yitirdiğini sanan kişilerdeki etkiler bir nevi geçmişe dönmek şeklinde olmaktadır. Bu kişiler, deyim yerindeyse sevgililerini ya da eşlerini neden sevdiklerini tekrar hatırlamaya başlarlar. Zamanında bu kişiler ile geçirdikleri güzel anıları daha çok hatırlar, güzel yönlerini daha çok görürler.

Henüz aralarında bir şey yaşanmamış kişilerin aşk tılsımı etkisinde kalmalarıyla ortaya çıkan belirtilerin başında ise bu kişinin aşık edilmek istenen kişiye karşı birdenbire ortaya çıkan ilgisi ve hatta hayranlığıdır. Belki de uzun zamandır gözü önünde olsa da bu kişiyi yeni yeni fark ettiğini anlayacak ve hatta bu duruma şaşıracaktır. Çok kısa zamanda bu kişinin güzelliğinin, karakterinin ne kadar dikkat çekici ve kendisine uygun olduğunu fark edecek ve bir birliktelik için adım atmak isteyecektir.

Aşk Büyüsü Herkese Uygun Mudur

Büyüler hemen herkese yapılabilse de hangi büyü türünün kime hangi durumlarda uygun olduğunu bilmek için güvenilir bir hocadan ya da medyumdan bilgi almak ve bu konuyu uzun uzadıya konuşmak gereklidir. Büyünün iyi niyet besliyor olması, kişilerin mutluluğu ve iyi sonuçlar alması açısından da çok önemlidir. Kötü amaç güdülen tılsımlar, kişilere hayırdan çok zarar getirecek ve kayıplara, uğursuzluklara yol açacaktır.

Aşk Büyüleri Nasıl yapılır?

Aşk büyüleri çoğunlukla bir takım tılsımlı sözlerin söylenerek, büyü için tesirli bazı şekillerin ve kelimelerin birtakım obje ve materyallere işlenmesi ile yapılabilirken, bazı hocalar tarafından fotoğraf ve saç tutamları kullanılarak da uygulanabilmektedir. Yapımı ve hızlı etki etmesi konusunda oluşan farklılıklar hocanın tecrübesi ve başarısıyla doğrudan bağlantılıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir