Büyüler

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Her evlilikte küçüklü büyüklü de olsa birçok sorun yaşanmaktadır. Bu sorunlar arasında belki de aile birliğine en çok zarar veren, eşleri huzursuz edenlerden bir tanesi de kocanın kendi ailesine olan bağlılığından dolayı, evlendiği eşini ve varsa çocuklarını ihmal etmesi, öncelik haline getirememesidir. Bu bağlılığın yol açtığı problemler ve eşlerin ilişkiden tatmin olamadığı durumlarda, soğutma büyüsü yöntemine başvurmak oldukça yaygın bir uygulama haline gelmiştir.

Aileden soğutma büyüsü, ayırma büyüsü kadar keskin ve yıkıcı bir sonuç gözetilmeden, sadece kocanın ailesine biraz mesafe koymak isteyeceği, ailesi ile görüşme ve yanlarında olma isteğinin azalacağı etkilere yol açmaktadır. Bu sayede eşler daha mutlu ve huzurlu bir ilişki yapısına geçerek birbirleri ve çocukları için daha fazla zaman ayırabilmektedir.

Soğutma büyüsünün etkileri ne şekilde gelişmektedir?

Soğutma büyüsünün etkileri, çok şiddetli ve ani şekilde değil, genellikle yavaş yavaş seyreden uzaklaşma isteği şeklinde ortaya çıkmaktadır. Kişiler bu büyünün etkisiyle ailelerine ve evlerine daha fazla zaman harcamaları gerektiğini düşünerek hayat tarzlarında bir değişime gideceklerdir. Ev içinde sürekli aileden söz açılması, gelecek planlarına onların da dahil edilmesi gibi durumlar azalacak ve belki zamanla çok nadir yaşanır hale gelecektir.

Kocaların eşleri ve aileleri arasında kaldığı durumlar da zamanla değişim gösterecektir. Kocanın ailesini kayırması, karısına karşı savunması ve onlardan taraftar olması durumu artık yanlış gelecek, asıl olması gerekenin karısının yanında olması ve onu savunmak zorunda olması olduğunu anlayacak ve bunu ailesine de kabullendirmeye çalışacaktır. Büyü belirtilerinin aileden soğuma şeklinde ortaya çıkmasıyla beraber, kişinin eve ve eşine ilgisinin artması da başlayacaktır.

Soğutma büyüsü ve ayrılık büyüsünün birbirinden farkı nedir?

Soğutma büyüsü, kişilerin ailelerine olan düşkünlüklerini bir miktar sınırlandırıcı, ve ilgisini azaltıcı etkiler gösteren bir tılsımdır. İlişkiyi tamamen bitirme, yolları ayırma ve nefret ettirme gibi amaçlarla uygulanmamaktadır. Ayrılık büyüsü çok daha güçlü ve uçlarda negatif etkiler gösteren, sevgi ve ilgiyi tamamen bitiren büyülerdir. Böyle bir büyünün aileler arasına girmesi kültürel ya da dinen uygun karşılanmamakta ve bu amaçla uygulandığı sürece bir tür kara büyü olarak kabul edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir