Büyüler

Lamia büyüsü gerçek mi

Lamia Büyüsü Gerçek mi?

İnsanlara kötülük yapmak ve çok ciddi sıkıntılar yaşamalarını sağlamak amacı ile yapılmakta olan lamia büyüsü bu zamana kadar yapılmış olan en ciddi ve en riskli işlemlerden biridir. Bu işlemleri yapacak olan medyumların ihtiyaçları olan tek şey etki altına alacakları kişilerin kendilerine ait olan ve aynı zamanda uzun zamandan bu yana kullandıkları kişisel eşyalarıdır. Bu eşyalar üzerine okunan çok özel dualardan sonra siyah bir kumaşa sarılıp gizli bir yere gömülmeleri gerekmektedir. Daha sonra ise işlemleri yapacak olan kişiler etki altına alınacak olan kişileri kendi gözleri ile gördükleri bir yerde çok tesirli olan duaları okuyarak kendilerini istedikleri etkilerin altına alabilmektedirler. Birçok kişi lamia büyüsü gerçek mi ( not kara büyü ) veya etkileri ne kadar güçlüdür gibi sorular ile medyumlara gelmektedirler.

Birçok deneyimli medyumun dahi yapmak istemedikleri bu işlemler her zaman için insanların hem çok merak ettikleri hem de uzak durmak istedikleri işlemler olmuştur. Bu alanda yapılan işlemlerin etkilerinin en kadar güçlü olduğunu bilen kişiler özellikle sevmedikleri insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak için çoğu zaman bu işlemleri kullanmak istemektedirler. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle insanların sadece kendilerine ait olan eşyaların temin edilmesini istemektedirler. Kimi zaman bu işlemler yaptırmak isteyen kişiler etki altına girmesi istenen insanlar yerine yakınlarına ait olan nesneleri temin etmekte ve bu şekilde de istenen sonucun ortaya çıkacağını düşünmektedirler.

Birçok kişi bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmalarına rağmen kendilerine anlatılan bilgileri doğruluğundan sürekli olarak şüphe etmektedirler. Bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler çoğu zaman lamia büyüsü gerçek mi ( not kara büyü ) veya bu işlemlerin sonuçları ortaya çıktığı zaman insanlar ne gibi sorunlar yaşar gibi konular hakkında bilgiler edinmek istemektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri etkilerinin son derece hızlı bir şekilde ortaya çıkması ve aynı zamanda insanların bu tarz işlemler hakkında çok sık bir şekilde işlemler yaptırmalarıdır. Bu da medyumların lamia büyüsü hakkındaki bilgilerini geliştirmek için ellerinden geleni yapmalarına neden olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir