Büyüler

Büyü uzaktan yapılırmı

Büyü Uzaktan Yapılır mı?

Medyumlar yapacakları büyülerde kullanacakları tekniklere karar verirken birçok kriteri hesaba katmaktadırlar. Kimi zaman insanların şahsi eşyalarını kullanırken kimi zamanda direkt olarak insanlar ile birebir temas etmek isteyen medyumlar en kısa zaman içinde sonuç alınacak tekniklere karar verebilmek için sahip oldukları tüm bilgi ve birikimi kullanmaktadırlar. Birçok kişi büyü uzaktan yapılır mı veya mutlaka büyü yapılacak olan kişiler ile yakın mesafe de olmak gerekir mi gibi konular hakkında araştırma yaparken özellikle bu konuda deneyimli medyumların kapılarını çalıp kendilerinden fikir almaktadırlar. Bir kişinin manevi enerjiler ile etki altına alınabilmesi için mutlaka yakında olmalarına gerek yoktur. Dünyanın herhangi bir yerinde olan insanlar da kısa zaman içinde etki altına alınarak hem düşünceleri hem de davranışları değişebilmektedir.

Bilindiği gibi medyumlar bu tarz işlemleri yaparken kullandıkları teknikler ile istenen enerjileri kolay bir şekilde harekete geçirip insanların beklentilerini karşılamaktadır. Eğer bir kişi manevi enerjiler ile etki altına alınmak isteniyorsa o zaman o kişinin sadece bir resmi veya eşyası yeterli olabilmektedir. Bu sebeple büyü uzaktan yapılır mı sorusunun yanıtı genellikle evet olmaktadır. Medyumlar çok uzak yerlerde yaşamakta olan bir kişiyi kısa zaman içinde etki altına alabilmektedirler. Bunun sebebi ise manevi enerjilerin veya büyü işlemlerinde yardım alınan nurani varlıklar için zaman veya yer kavramının olmamasıdır.

Zaten günümüzde yapılmakta olan büyülerin çoğu uzaktan yapılmaktadır. Bir kişinin medyumun yanı başında olması ile çok uzun yerlerde olmasının etki altına girmesinde herhangi bir önemli bulunmamaktadır. Doğru bir şekilde yapılan işlemler zaten kısa zaman içinde istenen kişilerin kontrol altına alınması için yeterli olmaktadır. Bu sebeple deneyimli medyumlar yaptıkları işlemler ile insanların tüm meraklarını gidermektedirler. Büyü uzaktan yapılır mı veya bu şekilde yapılan işlemler sonuç verir mi gibi sorular ile sık sık karşı karşıya gelmekte olan medyumlar bu zamana kadar birçok farklı alanda yapılmış olan bu işlemler ile çok farklı amaçlarına kısa zamanda ulaşabilmişlerdir. Burada önemli olan insanların kendilerini korumak için herhangi bir korunma işlemi yapıp yapmamış olmalarının kontrol edilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir