Büyüler

Çingene büyüsü

Çingene Büyüsü

İnsanlara psikolojik anlamda sıkıntı vermek amacı ile yapılan en etkili işlemlerden biri olan Çingene büyüsü hem zor yapılan hem de az kullanılan işlemlerden biridir. Çoğu zaman aynı gün içinde etkilerini belli eden bu işlemde amaç insanların psikolojilerini bozmak ve çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Bu sebeple bu işlemler hakkında bilgileri olan kişiler sevmedikleri kişilere zarar vermek istediklerinde mutlaka deneyimli bir medyum bulup bu işlemler hakkında bilgi almak istemektedirler. Bu işlemler yapılırken tüm tüyleri tek renk olan bir koyun gerekmektedir. Tüyleri farklı renklerden oluşan koyunların bu işlemler için istenen sonucu vermeyeceği belirtilmektedir.

Kurban edilen koyunun bedeni parçalara ayrılmakta ve farklı yerlere gömülmektedir. Kafası bir yere, yüreği bir yere ve kalan parçaları farklı bir yere gömülmekte olan koyun kurban edilirken çok etkili özel sözler okunmaktadır. Bu sözler belli bir ritm ile okunmalıdır. Genellikle kenar mahallelerde yapılmakta olan bu işlemler insanların en çok kullandıkları ve sevmedikleri kişilere zarar vermek için kullandıkları işlemlerdir. Çingene büyüsü genellikle Çingenelerin yaşadıkları bölgelerde yapılmakta ve çoğu zaman babadan oğul a aktarılan bilgiler içermektedir. En kısa zamanda etkilerini göstermekte olan büyülerden biri olan bu işlem hakkında birçok farklı alanda çok önemli bilgiler bulunabilmektedir. Ortaya çıkabilecek aksilikler veya riskler hakkında net bir şekilde bilgi edinmek gerekmektedir.

Bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemeli ve her zaman için en doğru işlemler ile hareket etmelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler bilinen diğer büyüler gibi etkiler gösterdiği gibi aynı zamanda sonuçları da net bir şekilde görülmektedir. Etki altına giren kişiler bir anda psikolojik anlamda üzerilerinde çok ciddi baskılar hissetmekte ve çok önemli sorunlar yaşamaktadırlar. Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de sık sık yapılmakta olan bu işlemleri kullanacak olan kişiler mutlaka doğru medyumlar bulduklarından emin olmalıdırlar. Bunun sebebi ise ortaya çıkacak olan enerjilerin doğru bir şekilde yöneltmesinin gerekmesi ve aynı zamanda Çingene büyüsü işlemlerinin sonuçlarının çok ciddi boyutlara varabilmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir