Büyüler

Evlilik Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Evlilik Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Evlilik büyüsünün etkileri, aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi iki kişi arasında geçen her büyü türünde de olduğu gibi, daha çok sevgi, ilgi artması şeklinde görülmektedir. Bu değişiklik normalde olmadığı oranda hızlı ve yoğun görülmektedir. Üstelik bu değişikliliğin kısa sürede hatta birdenbire ortaya çıkması da en önemli işaretlerden birisidir.

Büyü belirtileri

Evlenme büyüsü belirtileri, yukarıda da dediğimiz gibi sevgi ve ilgide ani artış olarak özetlense de, bu kişi birçok açıdan yoğun duygular yaşayabilmekte ve ani kararlar alabilmektedir. Daha önce evlenmekten korkan, çekinen, belki de bu nedenle uzun zaman ilişkiyi oyalamak isteyen kişi, büyünün etkisiyle kafasındaki soru işaretlerinden bir anda kurtulmuş gibi davranacak, cesaretlenecek ve evliliğe karşı heves duyacaktır.

Söz konusu kişi sadece evlilik üzerine değil, evleneceği kişi için de normalden çok daha fazla bir ilgi ve sevgi gösterisinde bulunacaktır. Bu kişinin iyi yönlerini daha çok görme, daha çok özleme ve bağlanma belirtileri gösterecektir. Normalde evlilikten kaçan bu kişi, büyünün tesir gücüne göre evlilik için belki de en çok acele eden kişi olacaktır.

Bir diğer etki ise evlilik tılsımı altındaki kişinin, üçüncü kişilerin sözünü dinlememe, duymamazlıktan gelme ya da anlamama gibi eğilimlerde bulunmasıdır. Daha önce önem verdiği, öncelik olarak belirlediği kariyer, sosyal hayat, aile gibi olguların bir anda geri planda kalması ve evliliğin ön plana geçmesidir. Evlilik büyüsü yaptıranlar, çok kısa zamanda tesir altında olan müstakbel eşlerinin en önemli önceliği haline gelecektir.

Belirtilerin kendini göstermesi ne kadar sürer?

Büyü belirtileri ve gerçekleşme süreci oldukça esnek ve değişkendir. Medyumun ya da hocanın işinde uzman olması, iyi niyetler gözlenmesi ve sürece dahil olan kişilerin tutum ve katkıları, bu belirtilerin durumunu ve hızını değiştirecektir. Bu belirtiler, kişilerin gerçekte olan bağ ve sevgilerine oranla oldukça kalıcı olabilmekte ve evliliğin bir an önce gerçekleşmesiyle sonuçlanabilmektedir.

Evlilik olayı, eğer bazı kimselerce istenmeyen bir durumsa, muhtemelen karşı çıkılmak istenecek, engeller oluşturulacaktır. Tesir ne kadar kuvvetliyse ve kişi gerçekte ne kadar bu fikre açıksa, etkiler de o kadar etkisini sürdürmeye devam edecektir. Bu durumlar zayıfladıkça, büyü yavaşlayacak, dış müdahalelerden daha da çok etkilenecektir. Tabi ki bu tarz durumlar yaşanmadığı takdirde evlilik olayının gerçekleşmesi çok daha hızlı olacaktır.

Evlenme büyüsü yapıldığından şüphelenildiği bir durumda, mutlaka bir hocaya danışılmalı ve detaylar hakkında bilgi verilmelidir. Evlilik büyüsünün başka büyülerle karıştırılıp karıştırılmadığı, yapan hocanın iyi niyeti olup olmadığı gibi durumlar anlaşılıp, tehlikeli bir durum ihtimaline karşın müdahale edilmesi gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir