Büyüler

Kaşık Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Kaşık Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

 

Kaşık büyüsü gibi güçlü etkileri olan işlemlerin genellikle kısa zaman içinde sonuç vereceğini beklersiniz. Çünkü bu tarz işlemlerin etkileri gerçekten de çok özeldir ve insanların hayatları kısa zaman içinde allak bullak olur. Bu konuda çok dikkatli olmak gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Yapılış tekniği diğer büyü işlemlerinden farklıdır ve etkileri ortaya çıktığı zaman insanlar daha önce yaşamadıkları kadar güçlü sıkıntılar ile karşı karşıya kalırlar. Bu sebeple bu tarz işlemler medyumların da yaparken her zaman ikilemde kaldıkları işlemlerdir.

Kaşık büyüsü yapılan kişi ne hisseder, etkiler nasıl ortaya çıkar veya bu etkiler ne kadar sürer gibi soruları medyumlara sorduğunuz zaman size mutlaka en doğru yanıtları vereceklerdir. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler ilk zamanlar çok ciddi manevi baskılar yaşarlar. Zamanla bu baskılar yerini çaresi olmayan fiziki veya psikolojik sorunlara bırakır. Bu sebeple hem çok dikkatli olmak hem de kesinlikle gerek olmadıkça bu işlemleri yapmamak sizin için en doğru yol olacaktır.

Kaşık Büyüsü Neden Bu Kadar Riskli?

Kaşık büyüsünün amacı bir kişinin ciddi sorunlar yaşamasını sağlamaktır. Eğer bu işlemler bilinçsiz bir şekilde yapılırsa emin olun siz de risk altına girmiş olursunuz. Bu sebeple yardım alacağınız medyum sizin için çok önemlidir. Eğer siz de sonuçları takip ederseniz etki altına alınan kişilerin ilerleyen zamanlar da nasıl sorunlar yaşadığını net bir şekilde görebilirsiniz.

Bu etkiler büyü bozma işlemleri ile müdahale edene kadar devam eder ve gittikçe şiddetlenir. Yapılış şekli ile sizi korkutacak olan bu işlemin etkileri çok uzun sürer. Eğer beklenmedik sorunlar yaşamak istemiyorsanız o zaman medyumlardan işlemin sonuçlarını yakından takip etmelerini ve gerek olduğunda büyü bozma işlemi ile etkilere son vermelerini istemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir